fbpx
Krepšelis 0
Jūsų krepšelis tuščias
  • Pradinis
  • 7 klaidos, kurių nederėtų daryti užsakant maistą
7 klaidos, kurių nederėtų daryti užsakant maistą

Kai norite sutaupyti laiko ir jėgų, maistas į namus tampa tikru išsigelbėjimu. Dažnai grįžus po sunkios darbo dienos tiesiog nebėra jėgų gaminti, tad galimybė gauti mėgstamą patiekalą tiesiai į namus atrodo kaip geriausias sprendimas. Deja, per skubėjimą kartais praleidžiamos svarbios detalės. Tad kokių klaidų derėtų vengti, kad netektų nusivilti maisto užsakymu į namus?

Ar naudojatės galimybe keisti ingredientus?

Užsisakinėdami maistą į namus internetu galite patys vadovauti procesui – nuo jūsų priklauso, ko norite pasirinktame patiekale, o ko ne. Pavyzdžiui, rinkdamiesi picą iš mūsų pasiūlos galite ant mėgstamos picos pridėti jums patinkančių ingredientų – daržovių, sūrio ar kitų produktų. Jei kamuoja alergija vienam ar kitam ingredientui, juos tiesiog pašalinkite iš sąrašo.

Nepamirškite, kad patiekalą galite susikomplektuoti patys

Jei norisi kažko ypatingo ir maistas į namus ne visuomet patenkina skonio receptorius, užsisakydami picą svetainėje Noriupicos.lt galite patiekalą susikurti patys. Ji bus iškepta pagal jūsų pageidavimus, tik iš tų ingredientų, kuriuos mėgstate.

Nepasiduokite kitų įtakai

Dažnai su kompanija užsisakinėdami maistą žmonės nusprendžia nesukti galvos, pataupyti laiką ir ryžtasi valgyti tą patį, ką draugai – tuomet įvyksta dar daugiau nusivylimų, nes skoniai ir pomėgiai dažnai gana smarkiai skiriasi. Jei žinote, kad nemėgstate jūros gėrybių – nerizikuokite ir neužsisakykite egzotiškos picos, kurios nori kiti. Rinkitės tai, kas patinka jums, net jei rinkdamiesi užtruksite šiek tiek ilgiau.

Maistas į namus – galimybė pasirūpinti ir gėrimu

Neretai skubėdami greičiau užsisakyti maisto pamirštame pasirūpinti gėrimais. Tad peržiūrėję asortimentą nepamirškite, kad yra galimybė kartu su mėgstama pica gauti ir gaivinantį pasirinkto dydžio gėrimą ar tiesiog mineralinio vandens.

Elementaru, bet svarbu: peržvelkite asortimentą

Kad ir kaip paprasta tai atrodo, neatidžiai peržiūrėta pasiūla yra viena dažniausių klaidų užsisakinėjant maistą į namus. Neskubėkite, pasidomėkite ingredientais bei išsirinkite geriausią variantą.

Teisingai nurodykite kontaktinę informaciją

Klaidingai nurodytas adresas ar telefono numeris tiesiog prailgins pristatymo laiką. Tad pasistenkite išlikti atidūs, nurodykite teisingą svarbią informaciją.

Jei užsisakėte per daug – nepulkite visko suvalgyti iš karto

Kartais alkis susuka protą – akys mato, o skrandis nori. Maistas į namus neturėtų tapti apkrova jūsų skrandžiui ir sveikatai – nepulkite visko suvalgyti iš karto, jei nepajėgiate. Užsisakę daugiau visuomet galite likusį maistą pasišildyti ir skaniai suvalgyti vėliau.

Užsakydami maistą į namus turėkite galvoje kelias esmines taisykles, kurias prisiminę neliksite nusivylę maisto užsakymu. Tai – puikus būdas sutaupyti laiko ir jėgų bei gerai pasistiprinti. Noriupicos.lt pateikiamas asortimentas atitiks kiekvieno skonį, be to, patiekalą visuomet galėsite susikomplektuoti pats.