fbpx
Krepšelis 0
Jūsų krepšelis tuščias
  • Pradinis
  • 5 privalumai užsisakant maistą internetu
5 privalumai užsisakant maistą internetu

Daugelis sutiktų, kad maistą užsisakant į namus gyvenimas tampa kur kas lengvesnis – nereikia plauti indų, gaišti laiko ruošiantis ir keliaujant į restoraną, galima rinktis iš daugybės skirtingų patiekalų, kuriuos gamina profesionalūs virėjai ir kepėjai ir jais mėgautis Jums patogioje vietoje. Maisto užsakymas internetu – patogus ir greitas pasirinkimas. Paprastai toks patiekalas kaip pica Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste jau po pusvalandžio gali garuoti ant stalo, be jokių didelių pastangų. Taigi, aptarkime esminius šios paslaugos privalumus.

 

1. Patogus ir greitas užsakymas

Šiuo metu užsisakyti maistą internetu kone lengviau nei atvykus į restoraną. Pavyzdžiui, renkantis picą galima pasirinkti ir mėgstamus ingredientus – tai atliksite vos keliais pelės paspaudimais. Tokiu būdu galima išvengti nemalonumų dėl ne taip išgirsto ar suprasto užsakymo.

 

2. Galimybė užsisakyti iš reikiamos vietos

Esate namie ar biure, o gal svečiuojatės pas draugus? Visai nesvarbu, nes užsisakyti tiek telefonu, tiek internetu galite iš jums patogios vietos. Paprastas pavyzdys – sugedęs automobilis, atimantis ne tik daug laiko ir jėgų, bet ir galimybę nuvažiuoti nuo taško A iki taško B. Kai tikrai ne restoranai galvoje, tačiau alkis ima viršų, pica Vilniuje gali būti pristatyta ten, kur esate tuo metu – nors ir patį automobilių servisą.

 

3. Atsiskaitymo galimybės

Laikui bėgant grynieji pinigai tampa retenybe, ir vis mažiau žmonių nešiojasi juos su savimi. Labai patogu, kad užsisakant internetu atsiskaityti galima iš karto.

 

4. Galimybė palikti komentarą

Ši funkcija leidžia įspėti apie kieme lakstantį šunį, paprašyti sąskaitos faktūros, informuoti apie rakinamą laiptinę ar bet ką kita, kas jums atrodo svarbu. Gali būti nurodomas ir tikslus laikas, kada tikitės gauti užsakymą. Pavyzdžiui, galbūt norite, kad picas pristatytų būtent per pietų pertrauką? Tuomet tiesiog nurodykite intervalą.

 

5. Sutaupytas laikas

Greičiausiai norint pamaitinti, pavyzdžiui, dešimties žmonių kompaniją, tektų plušėti ne vieną valandą. Laiko nepavyktų daug sutaupyti net ir keliaujant kur nors pavalgyti. Maisto užsisakymas į biurą ar namus ne tik greitesnis: patiekalų skonis paprastai jau būna puikiai žinomas, taigi, neapsigausite. Pica Vilniuje gali būti pristatyta gana greitai, o laikas belaukiant namuose – išnaudotas prasmingai, pavyzdžiui, planuojant pramogas ar tvarkantis.

 

Be viso to, maistą užsisakant į namus, prie jo galima priderinti ir vandenį ar gazuotus gėrimus, mėgstamus padažus, tad vienu metu pasirūpinama daugybe dalykų.

 

Maisto užsakymas į namus greitai tapo populiariu sprendimu visame pasaulyje. Įvertinus sutaupytą laiką ir patogumą, jis gali vieną dieną net pranokti valgymą „čia ir dabar“ miesto užkandinėje ar restorane.