fbpx
Krepšelis 0
Jūsų krepšelis tuščias
  • Pradinis
  • Express Pizza savo fanus stebina naujienomis
Express Pizza savo fanus stebina naujienomis

Jau daugiau nei 13 metų šalyje sėkmingai veikianti picerijų grupė Express Pizza atnaujina savo įvaizdį. Prieš keletą dienų Kaune duris atvėrė rekonstruota ir moderni picerija Baltų pr. 13. Metų pradžioje savo svečius Kauno mieste itin populiarių picų kepėjai pakvietė ir į visiškai naują restoraną, esantį Ateities pl. 2G. 

Express Pizza grupės atstovai įvardino entuziastingą siekį – per šiuos metus kauniečius nustebinti dar daugiau moderniu interjeru atnaujintų picerijų. Šiuo metu Kauno mieste ir rajone veikia net 13 picerijų. 

Pica į namus – dar patogiau, paprasčiau ir greičiau

Ne vienerius metus tobulinta sistema nuo šiol leidžia greitai ir patogiai maistą į namus užsisakyti internetu – tereikia išsirinkti ir sugeneruoti užsakymą internetinėje svetainėje www.noriupicos.lt. Express Pizza siekia padėti klientui sutaupyti laiko ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą. Maistas į namus – tendencingai auganti paslauga, todėl Express Pizza komanda yra užsibrėžusi tikslą – tapti greičiausiai šią paslaugą atliekančiu prekės ženklu Lietuvoje.

 

Naujų skonių gausa

Didėjant augalinio maisto populiarumui žinomo picerijų tinklo technologai ruošia naujus picų receptus: ,,Atsakingai žiūrime į produktų išskirtinumą ir jų kokybę. Šiais metais norime pasiūlyti dar didesnį vegetariškų picų asortimentą. Todėl jau greitai mūsų svečiai galės mėgautis naujais skoniais picerijose ar maistą užsisakyti į namus“, – džiaugiasi Express Pizza atstovai. 


Express Pizza asortimente jau dabar rasite neįprastų picų receptų, kaip firminė pica, užkepta papildomu padu. Norintiems picą laikyti rankoje, siūloma išragauti net keturių skonių picų suktinukus. 

Dėmesys savo ištikimiausiems fanams

Express Pizza socialinių tinklų sekėjai ne tik pirmieji turi galimybę sužinoti apie naujienas, tačiau ir kiekvieną savaitę laimėti po mėgstamiausią picą. Pastaruosius metus Facebook paskyroje Express Pizza kiekvieną savaitę rengiami interaktyvūs konkursai bei žaidimai, o nugalėtojams ar aktyviems sekėjams yra dovanojamos picos ir kiti vertingi prizai.


Taip pat šiuo metu Facebook paskyroje vyksta Fanų picos rinkimai. Sekėjai balsuoja ir renka skirtingus ingredientus, kurie vėliau atsidurs ant naujai sukurtos fanų picos. Jos pavadinimo išrinkimas taip pat bus patikėtas Express Pizza Facebook paskyros sekėjams.


Express Pizza picerijos yra įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje, Mažeikiuose, Plungėje ir Jonavoje.