fbpx
Krepšelis 0
Jūsų krepšelis tuščias
  • Pradinis
  • Kas nulemia nepakartojamą picos skonį?
Kas nulemia nepakartojamą picos skonį?

Pica – vienas iš populiariausių patiekalų. Jis plačiai paplito dėl į JAV emigravusių italų. Kiekviena šį patiekalą gaminanti picerija turi specifinį gaminimo būdą, todėl šių patiekalų skonis visada skiriasi. Pateiksime keletą esminių veiksnių, kurie nulemia puikų mūsų picų skonį ir užtikrina jo kokybę.

 

Šviežumas

Vienas iš svarbiausių aspektų, kuris užtikrina nepakartojamą patiekalo skonį – švieži produktai. Juos gauname iš griežtai atrinktų tiekėjų, kurie deda visas pastangas, kad daržovės ir kiti ingredientai būtų gardūs bei maistingi. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų naudojamus produktus, visuomet galite susisiekti ir užduoti klausimus jums patogiu būdu.

 

Tinkamai derinami ingredientai

Pica yra gardi tuomet, kai ingredientai nepriekaištingai dera tarpusavyje. Pateiksime keletą pavyzdžių, kurie skamba įdomiai ir puikiai tinka gurmanams:

  • – Kiaulienos kumpis ir ananasai. Ananasų ir vištienos suderinamumas – puikiai žinomas. Tačiau pastarąjį ingredientą galima derinti ir su gardžiu, sultingu ir aromatingu kiaulienos kumpiu. Tai – šaunus pasirinkimas išsiilgusiems egzotiškų, rytietiškų skonių.
  • – Krapų padažas ir malta kiauliena. Šis derinys ne tik suteikia picai gerą skonį, bet ir pripildo organizmą vitaminais. Kiaulienoje ir krapuose gausu B grupės vitaminų, todėl pica su šiais ingredientais yra puikus pasirinkimas išalkus.
  • Marinuoti svogūnėliai ir pievagrybiai. Tai – taip pat žaismingas, pikantiškas derinys. Mažieji svogūnai yra itin sultingi, saldžiarūgščiai, o pievagrybiai pasižymi puikia, švelnia tekstūra ir subtiliu skoniu. Šie ingredientai papildo vienas kitą ir taip pat suteikia picai egzotiško skonio.

 

Jei nusprendėte užsisakyti picą, nebijokite eksperimentuoti, išbandyti kuo daugiau įvairiausių variacijų ir atrasti sau gardžiausią variantą. Primename, kad iš mūsų tinklo picerijų visuomet galite užsisakyti patiekalą su individualiai pasirinktais ingredientais.

 

Virėjų patirtis

Patirtis leidžia ištobulinti gamybos technologiją, atrasti ir pritaikyti naujoves. Tai svarbu nepriklausomai nuo patiekalų rūšies. Kulinarai turi nebijoti eksperimentuoti, derinti maisto produktus tarpusavyje ir žinoti, kaip tinkamai atlikti savo darbą. Dėl to į komandą priimame tik šiomis savybėmis pasižyminčius žmones. Neabejojame: kai jie mėgsta savo darbą, tai ir pica džiugina neprilygstamu skoniu.

 

Kiekvienas picą mėgstantis žmogus galėtų patvirtinti, kad visos jos yra skirtingos. Kartais gali būti sunku atrasti geriausią patiekalą, kurio skonis būtų nepriekaištingas. Visgi tereikia išmėginti skirtingus variantus ir nebijoti naujų derinių. Tad užsisakykite dar neragautos picos, o mes pasirūpinsime kiekviena detale, nulemiančia nuostabų skonį.