fbpx
Krepšelis 0
Jūsų krepšelis tuščias
  • Pradinis
  • Pritrūkusiems idėjų: 5 Kaune mėgstami patiekalai
Pritrūkusiems idėjų: 5 Kaune mėgstami patiekalai

Šiais laikais ypač populiaru užsisakyti maisto į namus – taip ne tik sutaupome laiko, bet ir jėgų. Po ilgos dienos retai kuomet norisi stovėti prie puodų, tad šviežio ir šilto maisto gauti tiesiog į namus yra labai malonu. Daugelis įstaigų siūlo platų asortimentą bei įvairius patiekalus, tačiau kartais iš tokios gausybės išsirinkti pasidaro labai sunku. Maistas į namus Kaune iš Noriupicos.lt – ne išimtis. Tad ką mielai renkasi kauniečiai?

Itin populiarios išlieka dvigubos picos

Perlenktos picos niekuomet nepraranda savo populiarumo. Jos – itin sočios ir skanios, gausios gardžiausių, šviežiausių ingredientų. Primename, kad rinktis galite firmines picas su mėsa, gardintas sūriu, pievagrybiais ir kitais priedais. Jei kurių nors sudedamųjų dalių nenorite – tiesiog pateikite komentarą arba pašalinkite jas iš sąrašo.

Mėgstantys aštriai neliks nusivylę

Jei mėgstate chalapos paprikas ir gomurį įkaitinančius padažus – aštresni patiekalai kaip tik jums. Noriupicos.lt asortimente esantis maistas į namus Kaune nenuvils ir neprivers svarstyti, kad nė kiek nejaučiate aštrumo. Aitriosios paprikos bei prieskoniai tikrai pakutens jūsų skonio receptorius, o šiek tiek švelnesnį aštrumą mėgstantiems turėtų patikti picos su aštriu saldžiarūgščiu padažu.

Ką mėgsta vegetarai?

Jei esate vegetarai ar tiesiog mieliau renkatės patiekalus be mėsos – įvairių sūrių picos yra puikus variantas. Jeigu įprastai vartojate daug žalumynų, galite rinktis picas su alyvuogėmis, pievagrybiais, garžgarstėmis, arba tiesiog pasinaudoti galimybe komplektuoti patiekalą individualiai bei pridėti mėgstamų vegetariškų ingredientų.

Egzotikos mėgėjams rinktis taip pat yra iš ko

Jei mėgstate neįprastus ar ne visų mėgstamus derinius, o ananasai ant picos ypatingai vilioja, drąsiai rinkitės itin populiarias egzotinių skonių picas. Neįprasti ingredientai ar įdomūs padažai – tai tikrai rasite pas mus. Maistas į namus Kaune patenkins ir išrankiausiųjų skonį, mat net ir įprastą picą galėsite pagardinti savitais, individualiai pasirinktais produktais.

Suktinukai – greita ir sotu

Pastebime, kad laikinosios sostinės gyventojai mielai renkasi suktinukus. Toks patiekalas patenkina ir mėsos mėgėjų, ir vegetarų poreikius. Su kumpiu, vištiena ar kiauliena, o gal – su daržovėmis? Šis patiekalas vilioja ne tik tuos, kurie skuba. Užsisakę suktinukų į namus greitai ir sočiai pavalgysite. Be to, galėsite patiekalą valgyti ir pakeliui į darbą ar tiesiog pasilengvinti vakarėlio, gimtadienio ar kitos šventės organizavimą.

Nors kauniečiai gali mėgautis plačiu maisto į namus asortimentu, išsirinkti ne visuomet yra lengva. Jei pritrūkote idėjų, galbūt jų pasisemsite iš šių dažnai užsisakomų patiekalų. Apsilankę pas mus lengvai rasite tinkamą variantą, o maistas į namus Kaune bus pristatytas itin greitai. Turite klausimų dėl užsakymo, atsiskaitymo galimybių? Susisiekite – mielai padėsime susikomplektuoti užsakymą ir daugiau papasakosime apie ingredientus.