fbpx
Krepšelis 0
Jūsų krepšelis tuščias
  • Pradinis
  • Vakarėlis namuose: kaip pasirūpinti, kad neliktų alkanų?
Vakarėlis namuose: kaip pasirūpinti, kad neliktų alkanų?

Savaitgalis ar atostogos – laikas, kai galima pasikviesti į namus artimiausius draugus ir smagiai praleisti laiką. Visgi pavakaroti galima ne tik tuomet. Kartais, grįžus po sunkios darbo dienos, sunku apgalvoti ir pasirūpinti visomis artėjančio vakarėlio smulkmenomis. Ypatingų rūpesčių kyla dėl maisto – juk jo ruošimas užima daug laiko. Kad būtų lengviau, pateiksime keletą pavyzdžių, kaip greitai ir be jokių nesklandumų pasirūpinti, kad Jūsų vakarėlis būtų puikus ir atvykę draugai liktų sotūs.

Puikiam vakarėliui reikia picos

Jeigu suplanavote vakarėlį, kuriame žaisite žaidimus ar žiūrėsite įdomų filmą, ko gero, draugai vakaro eigoje norės užkąsti. Puikus būdas skaniai pamaitinti savo vakarėlio dalyvius – maistas į namus. Vilniuje bei kituose didžiuosiuose miestuose tai vienas populiariausių sprendimų. Jeigu neapsisprendžiate, koks patiekalas labiausiai tinka vakarėliui – visada galite užsisakyti picą. Ja lengva dalintis, be to, patiekalą galite gardinti daugybe skirtingų ingredientų.

Jeigu jau nusprendėte užsisakyti picą, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ką mėgsta Jūsų draugai. Paklauskite jų, ar labiau mėgsta aštrias, ar švelnesnes picas, ar su dešra, ar su faršu, ar su įprastu padu ar storu. Šiandien picų pasirinkimas ypatingai platus, tad nesunkiai priimsite vieningą sprendimą. Žinoma, rinktis galite ir kelias skirtingas picas.

Dvejojate, kada toks maistas į namus Vilniuje, Kaune ar kitame mieste gali būti pristatytas? Turite kitokių klausimų? Susisiekite su mūsų komanda – jos galėsite pasiteirauti dėl ingredientų ar pateikti papildomų pageidavimų.

Nesinori picos? Yra alternatyva!

Jeigu picos Jums ne prie širdies arba norite nustebinti savo rengiamo vakarėlio svečius įvairove, kitas populiarus patiekalas, kurį galite išsirinkti, yra suktinukai. Tai – užkandis, kuris taip pat puikiai tinka vakarėliams. Jeigu dauguma draugų valgo mėsą, galite rinktis suktinukus su kumpiu, vištiena ar malta kiauliena. Jei pageidaujate daržovių, siūlome užsisakyti vegetarišką variantą.

Pasirūpinkite troškuliu

Rengiant vakarėlį būtina pasirūpinti ne tik maistu į namus, bet ir gaiviaisiais gėrimais. Užsisakius iš Noriupicos.lt,  maistas į namus Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose gali būti pristatomas ir su gėrimais. Jei mėgstate gazuotus gėrimus, rekomenduojame rinktis „Coca cola“ ar „Fanta“. Norintiems kažko paprasto ir gaivaus patariame užsisakyti vandens ar šaltosios arbatos.

Maisto užsakymas į vakarėlį iš anksto ne tik leis sočiai pamaitinti Jūsų svečius, bet ir užtikrins, kad nereikėtų jo ilgai laukti. Užsisakant per Noriupicos.lt sistemą, maistas į namus Vilniuje, kituose šalies miestuose atvežamas itin greitai. Tad pasirūpinkite esminiais poreikiais patogiai – išsirinkite gėrimus, patiekalus, o sutaupytą laiką skirkite smagiausių pramogų organizavimui.